Izolace Vysočina


Home
O firme
Nase produkty
Cenik
Fotogalerie
  - Polyethylenové fólie pro   izolace spodních staveb
- Doplňky k   polyethylenovým fóliím
- Tvarované HDPE fólie
- Velkoplošné HDPE fólie   dovážené z EU
- PVC fólie pro spodní   stavbu
- PVC fólie pro izolace střech
- PVC fólie pro izolace   balkónů, teras a bazénů
- Doplňky k PVC fóliím
- Geotextilie
- Stroje pro svařování fólií
 
Stroje pro svařování fólií


Horkovzdušný svařovací stroj KLASIK 02 je určen ke spojování fólií z lehčených polyethylenů LDPE, polyolefinů, fólií z měkčeného PVC pro izolace střech a spodních staveb. Strojek je vybaven horkovzdušným dmychadlem se štěrbinovou tryskou a samostatným posuvem s přítlačnou kladkou. Svar je jednostopý, šířky cca 40 mm. Sada závaží slouží k dosažení požadovaného přítlaku. Teplota vzduchu je plynule řiditelná v rozsahu do 550 oC. Příkon dmychadla je max. 3400 W. Posuv stroje po ploše je zajištěn v rozsahu 0,5 až 5 m/min.

Přístroj lze vybavit kontrolním teploměrem, který měří teplotu vyfukovaného vzduchu přímo v trysce, nezávisle na nastavení dmychadla. Tato výbava je nutná pro práci podle norem ISO 9000, kdy je nutno doložit svařovací podmínky a také pro svařování polyolefinů, které jsou citlivé na přesné svařovací podmínky. Dmychadla jsou používána od renomovaných firem, například LEISTER Elektron , HERZ Eron , nebo STEINELL HG 5000. Přístroje jsou vyráběny pro napájení 230V/16A, max příkon činí 3500W. Váha stroje je v rozmezí 10 až 19 kg podle počtu závaží. Šířka stroje měřená přes pryžová pojezdová kola je 182 mm.

Svářecí strojky jsou našim výrobkem, je možno po dohodě se zákazníkem provést úpravy na přání podle požadavků na konkrétní svařované materiály. Pro fólie z polyolefinů jsou vyráběny trysky s větším průtokem vzduchu, naopak pro svařování tenkých PVC fólií je profil trysky snížen. Pro omezení podfouknutí horkého vzduchu při svařování je na boku pohonného agregátu pohyblivá zátěžová deska, která pojíždí po fólii těsně vedle sváru a nedovolí poškození podkladní textilie , nebo polystyrenu horkým vzduchem, unikajícím ze svaru. Přístroje jsou dodávány s pevným transportním obalem a kompletní sadou závaží. Cena základního přístroje nepřekročí limit 60000 Kč bez DPH. Přístroj s digitálním teploměrem je prodáván za cenu 65000 Kč. Na přístroje je poskytována záruka 2 roky.