Izolace Vysočina


Home
O firme
Nase produkty
Cenik
Fotogalerie
  - Polyethylenové fólie pro   izolace spodních staveb
- Doplňky k   polyethylenovým fóliím
- Tvarované HDPE fólie
- Velkoplošné HDPE fólie   dovážené z EU
- PVC fólie pro spodní   stavbu
- PVC fólie pro izolace střech
- PVC fólie pro izolace   balkónů, teras a bazénů
- Doplňky k PVC fóliím
- Geotextilie
- Stroje pro svařování fólií
 
PVC fólie pro izolace balkónů, teras a bazénů

Jsou speciální výrobky, určené pro zcela specifické aplikace. Terasové fólie jsou vyráběny v tloušťce 2,4 mm, vrchní vrstva je opatřena protiskluzovým dezénem, výztuž je rozptýlena v dolní vrstvě v podobě miniaturních skleněných vláken. Bazénové fólie jsou stejného provedení, jako fólie pro izolace střech, avšak s tím rozdílem, že jsou ve své lícové vrstvě opatřeny potiskem mozaikového, nebo mramorového vzoru v odstínech modré barvy.

MULTIPLAN GVUT je PVC fólie určená pro finální pochůznou izolaci teras a balkónů. Je vybavena protiskluzovým rastrem povrchu, který je opatřen vrstvou laku, omezující usazování nečistot. Vyráběna je v šířce 1,62 m a délka je odměřována na míru z velkoplošných cívek, celkové délky do 150 m. Barva výrobku je tmavě šedá, další odstíny se připravují.

WALK - WAY je PVC fólie určená k vytvoření chodníku na ploše, která je kryta běžnou střešní fólií. Vybavena je velmi hrubým protiskluzovým rastrem tvaru čtyřbokého jehlanu, vyrábí se v šířce 1 m a délce 10 bm. Barva výrobku je tmavě šedá, nebo světle hnědá, výztuž je provedena textilní mřížkou.

Pro izolace bazénů jsou použévány fólie od firem ALKORPLAN a CEFIL. Dodávány jsou v šířkách 2,0 resp. 1,65 m a v tloušťce 1,5 mm.