Izolace Vysočina


Home
O firme
Nase produkty
Cenik
Fotogalerie
  - Polyethylenové fólie pro   izolace spodních staveb
- Doplňky k   polyethylenovým fóliím
- Tvarované HDPE fólie
- Velkoplošné HDPE fólie   dovážené z EU
- PVC fólie pro spodní   stavbu
- PVC fólie pro izolace střech
- PVC fólie pro izolace   balkónů, teras a bazénů
- Doplňky k PVC fóliím
- Geotextilie
- Stroje pro svařování fólií
 
PVC fólie pro izolace střech

Tyto výrobky jsou provedeny jako sendvičové fólie s vnitřní výztuží. Vrchní lícová vrstva je opatřena příměsí UV stabilizátorů. Prostřední vrstva je tvořena polyesterovou mřížkou, zaručující mechanickou pevnost a rozměrovou stálost. Spodní vrstva je provedena s ohledem na nejlepší svařitelnost. Fólie pro střechy jsou vyráběny v různých barvách lícové vrstvy, základní je světle šedá, lze však dodat odstíny tmavě šedé, cihlově červené, nebo měděnkově zelené. Dodávány jsou nejčastěji v šířce 2 m, pro oblasti v vysokou větrnou zátěží jsou některé typy vyráběny v šířkách 1,6 m. Tloušťka fólií je min.1,2mm, nejčastěji s ohledem na odolnost proti větru a kroupám 1,5 mm.


MULTIPLAN FG 1,2 resp. 1,5 z měkčeného PVC, jsou určeny pro izolace střech, a jsou vyráběny v šířce 1,62 a 2,05m. Barva je v odstínu slonové kosti, s ohledem na minimalizaci absorbce slunečního záření.. Je velmi dobře svařitelná a zásluhou hladkého povrchu minimalizuje usazování nečistot.. Dovážena je ze SRN.

ALKORPLAN 35176 je fólie z měkčeného PVC, vyráběná rovněž v tloušťkách 1,2 resp. 1,5 mm, v šířce pásu 1,6, nebo 2,0 m. Šířka 1,6 m je používána v oblastech s velkou větrnou zátěží.. Vyráběna je v barvě světle šedé, a nebo v barvách cihlově červené, či měděnkově zelené. Fólie se vyznačuje velmi dobrou svařitelností a rozměrovou stálostí.

FLAG COOPER je PVC fólie tloušťky 1,8 mm vynikající velmi atraktivním vzhledem, daným příměsí měděného prášku do materiálu fólie. Součástí systému jsou i poplastované plechy ve stejné barvě a falcové profily. Lze tak vytvořit "měděnou střechu" s použitím fólií PVC.

SIKAPLAN jsou PVC fólie pro izolace střech vyráběné v tloušťce 1,2 1,5 1,8 2,0 mm v šířce 1,54 m nebo 2m. Vyráběny jsou v barvě světle a tmavě šedé, nebo v atraktivní cihlově červené. Fólie se vyznačují velmi dobrou svařitelností a širokým zázemím systémových doplňků. Dováženy jsou ze Švýcarska.

Bauder Thermofol je PVC izolační folie s výztuží PES mřížkou. Je vhodná nejen pro mechanicky kotvené střechy, ale rovněž v provedení "U" ji lze použít pro přitížené střechy. Fólie Bauder Thermofol je velmi dobře svařitelná a vzhledem k velmi hladkému povrchu je odolná proti znečistění. Dodávána je v šířce 1,5m v barvách světle šedé, tmavě šedé a cihlově červené.


Fólie pro zelené střechy a fólie pod zátěž

Pro vytvoření izolačního povlaku pod vegetační vrstvu zelené střechy jsou používány fólie odolné prorůstání kořenů a působení mikroorganismů. Vhodné pro tento účel jsou fólie AlLKORPLAN 35177, MULTIPLAN GVU, FRANKOPLAN typ V, nebo VAEPLAN typ V. Tyto fólie jsou rovněž vhodné pro střechy zatěžované zásypem vrstvou tříděného štěrku (kačírek). Všechny výše uvedené typy jsou dováženy ze SRN.